Щепа (трiска) в подробицях

Постачання щепи Малинський ДПК проводить автотранспортом, насипом і в «бігах», розрахунок за продукцію здійснюються в насипних метрах кубічних, в тоннах і в твердих кубах. Відвантаження тріски проводиться з місць перероблення сировини — Житомирська область. Ми виготовляємо два види тріски:
топливная щепа
технологическая щепа

Паливна щепа

частинки деревної сировини, які виготовляють за допомогою подріблення


Паливна щепа виробляється як суміш фракцій різного розміру, в межах від 3 до 100 мм. Сировина для виробництва тріски — відходи деревообробки, лісозаготівель, лісопильного та деревообробного виробництва, так само круглий ліс (дрова), вологість 50%. Тріска екологічний спосіб використання деревини, бо усі відходи та відбраковки при роботі з деревом підходять для її виготовлення. До того ж тріску виготовляють ще і з використаного дерева — її роблять з брухту і палет з заводів та доставок, з відходів дерево матеріалів після ремонтів та зі старих меблів. Ми виготовляємо технологічну та паливну тріску.

Технологічна щепа

виробництва: целюлози, древесних плит, продукції лісохімічних та гідролізних.


Технологічна щепа використовується в різних виробничих сферах: виробництво целюлози, виробництво деревних плит, продукції лісохімічної і гідролізних виробництв. Лісопродукція для виготовлення щепи очищена від бруду, ґрунту та механічних включень. Залежно від продукції, що виробляється з технологічної тріски, встановлюється допустимий вміст в ній різних порід деревини.